دولت برای مقابله با سودجویان و محتکران عزم و اهتمام جدی دارد

خبرگزاری ایسنا

ماموستا فایق رستمی، امروز (30 اردیبهشت) در آیین عبادی – سیاسی نماز جمعه اظهار کرد: شهیدان پیام شجاعت، کرامت، انسانیت، عزت، افتخار، صبوری مسلمانان را به جهانیان مصادره کردند و در مقابل خدمتگزاری، صداقت و پاکدستی را به امانت برای ما گذاشتند.

وی افزود: مردم استان کردستان در راه عزت و اقتدار ایران اسلامی حدود 10 هزار نفر شهید، جانباز و اسیر داده‌اند که این امر می‌طلبد تا تمام مسئولان این امر را مد نظر خود قرار دهند.

امام جمعه سنندج بیان کرد: ماموستایان کردستانی در سنگر عبودیت، طاعت، بندگی، یکتاپرستی، وحدت و اتحاد و در راه ترویج و تبلیغ دین اسلام جان خود را فدا دین اسلام کردند.

وی ادامه داد: شهدای روحانیون در مسیر دفاع از ارزش های دین و دفاع از مکتب اسلام در محراب خدمت تلاش و شهد شیرین شهادت را نوشیدند.

ماموستا رستمی به دیدار اخیر روحانیون اهل سنت با رییس جمهور اشاره کرد و ادامه داد: حجت‌الاسلام رئیسی در این دیدار، بر تلاش برای تحقق تمام وعده‌هایش تأکید کرد و از مردم و روحانیون خواست که دولت را در اجرای طرح پرداخت عادلانه یارانه‌ها کمک کنند.

وی افزود: خداوند در ۸۰ آیه از قرآن، مسلمانان را به صبر در برابر گرفتاری‌ها توصیه فرموده و امروز هم درست که مشکلات زیاد است اما مردم هم باید صبور و منتظر نتیجه عملکرد دولت و مسئولان باشند.

امام جمعه سنندج خواستار تلاش جدی دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و ساماندهی بازار شد و ادامه داد: به طور قطع با کوشش و همت دولت و مسئولان، مشکلات حل خواهد شد اما نیاز است مردم نیز در این رابطه صبور بوده و همکاری لازم را با دولتمردان داشته باشند.

وی در پایان یادآور شد: عزم و اهتمام دولت برای مقابله با سودجویان و محتکران که امنیت غذایی جامعه را هدف قرار داده‌اند جدی است و همه بخش‌ها به صورت جدی در این راستا به میدان آمده‌اند.

دولت برای مقابله با سودجویان و محتکران عزم و اهتمام جدی دارد