دانشگاه علمی-کاربردی در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی پذیرش دارد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز سه شنبه گروه علم و آموزش ایرنا از سازمان سنجش آموزش کشور دانشگاه علمی کاربردی در همین رابطه با انتشار اطلاعیه ای از  ثبت نام در مرحله پذیرش دوره های یاد شده خبر داد و نوشت: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مذکور (برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته‌محل‌های مرحله پذیرش مهرماه و برخی رشته های جدید) از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org  از امروز سه‌شنبه آغاز و در روز دوشنبه ۲۲ آذر پایان می‌پذیرد.

بنابر این اعلان گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی، بر اساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی متقاضیان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد. 

متقاضیان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مطابق جدول شماره (۳) مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام مرتبط با رشته‌های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار می‌گیرند. در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به متقاضیان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می‌یابد. 

به داوطلبان پیشنهاد شده است نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود اقدام کنند.

متقاضیان سهمیه شاغل نیز صرفاً در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

هزینه ثبت نام در این دوره ها به شکل کارت اعتباری ثبت‌نام به مبلغ ۶۸۰ هزار (ششصد و هشتاد هزار) ریال است.

متقاضیانی که در زمان ثبت نام  دارای مدرک کاردانی هستند، لازم است معدل درج شده در گواهی کاردانی را در تقاضانامه ثبت‌نام درج نمایند و آنها که دانشجوی سال آخر کاردانی هستند و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ موفق به اخذ مدرک کاردانی خود می‌شوند مجاز به انتخاب کدرشته محل‌های این مرحله هستند باید جهت ثبت معدل خود میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده تا زمان ثبت نام اینترنتی را در تقاضانامه ثبت نامی درج نمایند؛ این متقاضیان می‌بایست کاربرگ شماره ۱۰۳ (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) را تکمیل و در زمان ثبت‌نام به مرکز آموزشی مورد نظر خود ارائه کنند.

تاکید شده است چنانچه متقاضی احتمال می‌دهد که تا ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ موفق به اخذ مدرک کاردانی نمی‌شود، ثبت نام نکند.

متقاضیان می‌توانند سئوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی: https://request.sanjesh.org/ یا با شماره‌ تلفن گویای‌: ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در میان بگذارند.

دانشگاه علمی-کاربردی در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی پذیرش دارد