فارس من| «مهتاب در نور» در آموزش و پرورش/ حجاب و عفاف در «شاد»

خبرگزاری فارس :

 

علی رمضانی مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، از برگزاری دومین جشنواره فرهنگی و هنری مهتاب در نور با موضوع عفاف و حجاب خبر داد و اظهار کرد:  وزارت آموزش و پرورش در راستای تحقق سند تحول بنیادین و مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و نیز التزام به قواعد اجتماعی و اخلاقی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به عنوان دبیرخانه کشوری، این اقدام فرهنگی و اجتماعی را دنبال می‌کند.

وی تصریح کرد: هدف برگزاری این جشنواره، گسترش فرهنگ حجاب و عفاف، شناخت و باور مثبت به عفاف و حجاب، معرفی الگوهای برتر در حوزه عفاف و حجاب دانش‌آموزی و همچنین ارتقای بینش، حساسیت و هوشمندی نسبت به این موضوع مهم در وزارت آموزش و پرورش است.

رمضانی افزود: تمام دانش آموزان و فرهنگیان سراسر کشور می‌توانند برای نحوه ارسال آثار فرهنگی ، هنری و ادبی خود به کانال مهتاب در نور [email protected] در شبکه «شاد» مراجعه کنند.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: فراخوان این جشنواره از ابتدای دی ماه به استان‌ها ابلاغ شده است و مخاطبان این جشنواره (دانش‌آموزان و فرهنگیان ) تا پایان اسفند سال جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی تصریح کرد: رشته‌های فراخوان این جشنواره در بخش فرهنگیان شامل کتابخوانی،  طراحی پوستر، طراحی لباس، در بخش ابتدایی شامل کتابخوانی، قصه‌گویی، نقاشی، در بخش متوسطه اول شامل کتابخوانی، دلنوشته، داستان کوتاه و در بخش متوسطه دوم شامل کتابخوانی و تولید پادکست است.


فارس من| «مهتاب در نور» در آموزش و پرورش/ حجاب و عفاف در «شاد»