فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون‌ کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ آغاز شد

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، فرصت مجدد ثبت‌نام برای متقاضیان آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ و بیست و هفتمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور از امروز ۳ بهمن آغاز شد و تا ۶ بهن‌ ماه هم ادامه دارد.

متقاضیان ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تمامی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور برای ثبت‌نام باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند.

همچنین متقاضیانی که در زمان مقرر قبلی یعنی ۱۶ تا ۲۷ آذر ۱۴۰۰ در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ ثبت‌نام نکرده‌اند نیز می‌توانند از روز یکشنبه ۳ بهمن تا چهارشنبه ۶ بهمن فرم‌های ثبت‌نام خود را که به منظور مشاهده و ویرایش بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است، مشاهده کنند.

براساس این گزارش، پیش از این ۴۷۱ هزار و ۶۶۴ نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ ثبت‌نام کرده‌ بودند که نسبت به آزمون کارشناسی ارشد سال قبل، ۱۶۴ هزار و ۹۳۳ نفر کمتر بود.

گفتنی است، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.


فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون‌ کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ آغاز شد