«جهاد تبیین» با حل مشکلات و بیان دستاوردها محقق می‌شود

خبرگزاری فارس :

 

غلامرضا منتظری نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره چگونگی عملیاتی شدن جهاد تبیین اظهار داشت: متأسفانه هر از گاهی وقتی موضوعی در جامعه به صورت ویژه بیان می‌شود یکسری دستگاه‌ و سازمان و ارگان راه افتاده و یک موضوع را علم کرده و سر دست می‌گیرند که ما درباره این موضوع این کار را انجام دادیم و آن کار را کردیم و بلافاصله مقایسه تطبیقی انجام می‌دهند و برخی افراد متأسفانه با اغراض ناصحیح مقایسه تطبیقی از دوران فعلی انقلاب با قبل از انقلاب را انجام می‌دهند.

وی افزود: نباید در جهاد تبیین فقط به سمت اطلاع‌رسانی دستاوردها رفت بلکه به دلیل وجود برخی اشکالات بایستی به آنها هم توجه کرده و آنها را دیده و برای رفع آن گام عملی برداریم.

منتظری گفت: همچنین با افزایش انتقادپذیری باید گام‌های اساسی برای برون رفت از معضلات ارائه دهیم و تلاش کنیم که هر حوزه‌ای به سمت وضعیت مطلوب حرکت کند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: چشم‌اندازی که برای جمهوری اسلامی ایران ترسیم شده باید در افق پیش‌رو به نحوی پیش رفته و با جهاد تبیین دستاوردهای خود را بیان کرده و مشکلات را یک به یک از جلوی پای خود برداریم که در تمامی حوزه‌ها در منطقه حرف اول را بزنیم که البته این موضوع نیازمند اقدامات عالمانه و صادقانه در خصوص گام برداشتن در جهاد تبیین است.

 

 

 


«جهاد تبیین» با حل مشکلات و بیان دستاوردها محقق می‌شود