بیانیه حزب موتلفه اسلامی به مناسبت سالگرد حماسه‌ تاریخی ۹ دی

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش بامداد پنجشنبه ایرنا از حزب مؤتلفه اسلامی، در این بیانیه آمده است: ۹ دی از ایام اللهی است که برای نظام و ملت ما روزی پرشکوه و پرافتخار و برای دشمنان، روز خسران و خواری است. در مقطعی که دولتمردان استکبار جهانی و مزدوران و سرسپردگان داخلی آنها مست فتنه انگیزی و آشوب در ام القرای جهان اسلام بودند و رؤیای سقوط نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سر داشتند و تا مرز هتک حرمت مقدسات دینی پیش رفتند، حضور حماسی ملت حسینی و قهرمان ایران در حمایت از رهبری و نظام خویش، چشمان فتنه را کور و دست جنایتکار استکبار را دوباره از حریم این سرزمین کوتاه کرد.

این بیانیه افزود: مردم انقلابی ایران در ۹ دی ۸۸ ثابت کردند که چراغ «ولایت» و «بصیرت» در این کشور روشن است و لذا هرگز راه شهدا و مسیر سعادت را گم نخواهند کرد و با ایمان راسخ و پیروی از رهبر حکیم و فرزانه، علیرغم سختی ها و مشکلات، در صحنه باقی خواهند ماند و «بصیرت» مؤثرترین سلاح برای مقابله با توطئه ها و فتنه های دشمنان نظام اسلامی است. 

در ادامه این بیانیه آمده است: از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون، دشمنان و بدخواهان و در رأس آنها آمریکا و اسرائیل و انگلیس، همواره در تلاش برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند. اما از آنجا که این نظام براساس مبانی اعتقادی ملت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی، در سایه رهبری امام راحل (ره) و امام خامنه ای (مدظله) حیات یافته و مرهون خون پاک هزاران شهید والامقام و مجاهدت های ایثارگران بوده است، از گزند فتنه ها و دسیسه‌ها در امان مانده و با اقتدار به مسیر خود ادامه می دهد. 

این بیانیه می افزاید: انقلاب اسلامی در تاریخ پرفراز و نشیب خویش، روزهای درخشانی ثبت کرده که گرچه در تقویم سالانه یک روز را به خود اختصاص داده، اما در سرنوشت این سرزمین و مناسبات منطقه و جهان، تأثیر بسزایی داشته است. روزهایی که به مدد الهی و با حرکت انقلابی ملت همیشه در صحنه و بصیر ایران، متمایز و به « یوم الله» مفتخر گردیده‌اند. 

این بیانیه تصریح کرد: حزب مؤتلفه اسلامی با گرامیداشت حماسه شکوهمند ۹ دی، ضمن تجدید میثاق با رهبری معظم انقلاب در این یوم الله بار دیگر برائت خویش را از دشمنان ایران اسلامی و سرسپردگانش اعلام و از ملت شریف ایران می خواهد همواره با حفظ بصیرت در خط رهبری و مسیر دفاع از میراث امام راحل (ره) و شهدا یعنی «جمهوری اسلامی» ثابت قدم باشند.

بیانیه حزب موتلفه اسلامی به مناسبت سالگرد حماسه‌ تاریخی ۹ دی