فرصت یک ماهه دانشگاه کانادایی برای بازگشت دانشجویان

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا به نقل از گلوبال نیوز،‌ دانشگاه وسترن برنامه‌های جدیدی را برای اجرا در این دانشگاه اعلام کرد که به دانشجویان دوره‌های کارشناسی سال دوم، سوم وچهارم و کارشناسی ارشد اجازه می‌دهد برای از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه حضور پیدا کنند.

موارد استثنایی شامل تمام دانشجویان سال اول مقطع کارشناسی است که قرار است با تاخیر از تاریخ ۲۸ فوریه سال جاری در دانشگاه حضور پیدا کنند.

“سارا پریچارد”(Sarah Prichard)  سرپرست و معاون دانشگاه وسترن گفت: اغلب دانشجویان سال اولی ما در خوابگاه‌ها و خانه‌هایی زندگی می‌کنند که دارای فضاهای مشترک است که خطر انتقال کروناویروس را افزایش می‌دهد.

وی ادامه داد: این تصمیم که دانشجویان را به بازگشت به آموزش حضوری سوق دهیم، بر اساس دستورالعمل‌های کرونایی جدید کانادا است و با توجه به این امر اتخاذ شده که خطر انتقال سویه اُمیکرون کرونا در محیط‌های پرجمعیت بسیار زیاد است.

پریچارد افزود: ما می‌خواهیم دانشجویان را در اسرع وقت با خیال راحت به محوطه دانشگاه بازگردانیم و این کار را به گونه‌ای انجام دهیم که ما را قادر سازد تا پایان ترم زمستانی در محوطه دانشگاه باقی بمانیم.

سرپرست دانشگاه وسترن اظهار کرد: ما امیدواریم که برنامه سنجیده ما در طول سال تحصیلی بهترین تجربیات آموزشی را برای دانشجویان تضمین کند. یادگیری آنلاین در حال حاضر در دانشگاه وسترن در حال انجام است و تنها برخی از دانشجویان به صورت محدود در دانشگاه حضور دارند.

فرصت یک ماهه دانشگاه کانادایی برای بازگشت دانشجویان