داوران بخش علمی جشنواره قصه‌گویی کانون معرفی شدند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون،  آثار حاضر در بخش علمی شامل مقاله‌های علمی پژوهشی و مروری بر کتاب‌های تالیفی، ترجمه و مرجع که از سال ۱۳۹۵ تاکنون منتشر شده به همراه پایان‌نامه‌ها و رساله‌های علمی از سال ۱۳۹۷ تاکنون می‌شود.

در بخش «جستارنویسی» حسن ذوالفقاری پژوهشگر ادبیات و زبان فارسی و نویسنده مقالات علمی پژوهشی و مریم شریف‌نسب پژوهشگر، نویسنده مقالات علمی و دبیر کمیته منتخب پژوهشکده زبان و ادبیات، داوری آثار را برعهده دارند.

در بخش «مقاله» نیز امیرحسین زنجانبر، نویسنده، شاعر، نظریه‌پرداز و منتقد ادبی، بهروز محمودی‌بختیاری، نویسنده، پژوهشگر و داور علمی نشریات داخلی و خارجی؛ حسین زارع روانشناس، نویسنده مقاله‌های علمی پژوهشی و مترجم کتاب‌های علمی، سعید حسام‌پور  نویسنده و پژوهشگر مقالات علمی پژوهشی آثار را داوری کردند.

همچنین حسین شیخ‌الاسلام نویسنده و مترجم، حجت کجانی‌حصاری پژوهشگر و نویسنده مقالات علمی پژوهشی و یوسف محمدنژاد عالی‌زمینی عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و داور نشریات علمی، داوران «کتاب و پایان‌نامه» بخش علمی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی هستند.

مرحله پایانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با شب یلدا ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

داوران بخش علمی جشنواره قصه‌گویی کانون معرفی شدند