کتاب «۳۶۶روز با رواقیون» منتشر شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انتشارات کتابستان معرفت، کتاب «۳۶۶روز با رواقیون (رمز و رازهای زندگی بهتر)» نوشته رایان هالیدی به‌تازگی با ترجمه زینب حیدربیگی و زینب موحدی توسط انتشارات کتابستان معرفت منتشر و راهی بازار نشر شده است.

امروزه با رشد ارتباطات و تعاملات انسانی بسیاری از امورات و اتفاقاتی که با آن سروکار داریم خارج از کنترل ما هستند. اتفاق‌هایی که در بعضی اوقات سازنده و در بعضی دیگر ناخوشایند و مخرب هستند و سراسر زندگی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. حال سوال اینجاست: چه‌چیزهایی را می‌توانیم کنترل کنیم؟ کنترل و عمل ما تا چه‌حد در کاهش اثرات هر اتفاقی تاثیرگذار است؟ چگونه اندیشیدن چه‌تاثیری در فرآیند و برآیند اتفاقات زندگی دارد؟

کتاب «۳۶۶روز با رواقیون» بر پایه فلسفه رواقی‌گری که پس از قرن‌ها هنوز کاربردی و زنده است به ارائه آمیختگی خردورزی و عملگرایی می‌پردازد. نویسنده در این‌کتاب تاکید دارد همان اندازه که عمل به اندیشه‌ها اهمیت دارد، فعل اندیشیدن نیز مهم است. هالیدی ضمن ارائه گزین‌گویه‌های مختلف به‌طور مختصر توضیح می‌دهد که این‌مفاهیم را چه‌طور می‌توان در زندگی روزمره به کار برد.

این کتاب در ۴۱۱صفحه و با قیمت۹۰هزار تومان روانه بازارنشر شده است.

کتاب «۳۶۶روز با رواقیون» منتشر شد