مراسم یادبود محمدسعید جباری برگزار می‌شود

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم یادبود فعال عرصه فرهنگ و رسانه «محمدسعید جباری»، با اهداء نشان سعید و آیین رونمایی از کتاب «دوم شخص مفرد» اثر «محمدرضا شرفی خبوشان» روز چهارشنبه اول دی‌ماه ساعت ۱۸ در تالار سوره مهر حوزه هنری با حضور خانواده، مهمانان و چند نفر از اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

سیدرضا کاظمی دبیر برنامه «روایت سعید» درباره هدف از اجرای این برنامه گفت: این مراسم فقط یادبود از یک نفر نیست، بلکه معرفی مسیر و راهی است که آقا سعید در زمان حیاتش در عرصه علمی و فرهنگی سپری کرد. به نوعی جهاد تبلیغی در مستندسازی، حوزه خبر و اطلاع‌رسانی بود. آثاری که او از خودش به جای گذاشت بیشتر از زمان حیاتش بوده است.

وی در ادامه از محتوای مراسم یادبود توضیح داد: این برنامه با دو رویکرد معرفی فعالیت‌های سعید جباری با رونمایی کتابی به نام «دوم شخص مفرد» نوشته محمدرضا شرفی‌خبوشان از انتشارات «صاد» و اهداء «نشان سعید» با هدف تقدیر از فعالان عرصه فرهنگی برگزار می‌شود، در پایان هم تقدیر از خانواده او، سخنرانی جمعی از مهمانان و مسئولین خواهد بود.

دبیر مراسم «روایت سعید» از مشارکت مراکز و نهادهای مربوطه در برگزاری این مراسم خبر داد و گفت: این مراسم با مشارکت حوزه هنری، مجموعه سپهر اسلامی، سفیرفیلم، رسانه خبری اجتماعی سپهر و نشر «صاد» برگزار می‌شود.

«محمدسعید جباری» فارغ‌التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه تهران، از مؤسسین «سفیر فیلم» و مدیرعامل خبرگزاری «نسیم آنلاین»، مدیر مسئول پایگاه خبری «نود اقتصادی» در سن ۳۳ سالگی در عصر پنجشنبه ۲۷ آذرماه ۱۳۹۹ بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.

مراسم یادبود محمدسعید جباری برگزار می‌شود