ترابی همچنان اختصاصی تمرین می کند/جشن تولد مدافع جنجالی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، بازیکنان ابتدا زیر نظر مربی بدنساز تیم، بدن‌ها را گرم کردند و در قسمت بعدی، کار با توپ و عبور از موانع در دستور کار قرار گرفت.

* آقا وسط در قالب سه گروه، ارسال از جناحین و شوت به سمت دروازه در برنامه بود و در ادامه نیز مرور کارهای تاکتیکی برای بازی با پیکان و فوتبال درون تیمی زیر نظر کادر فنی به اجرا در آمد.

* مهدی ترابی به دلیل مصدومیت، کماکان زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی خود را انجام می‌دهد. احسان پهلوان هم در بخشی از تمرینات گروهی امروز حاضر بود و سایر بازیکنان، بدون مشکل در تمام برنامه‌های کادر فنی شرکت داشتند.

* تمرین امروز حدود ۷۵ دقیقه به طول انجامید و پس از آن بازیکنان بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

* در رختکن تیم هم یک جشن تولد برای علیرضا ابراهیمی مدافع پرسپولیس با حضور اعضای تیم برگزار شد و همه به او تبریک گفتند.
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیمی در حالی توسط اعضای کادر فنی و هم تیمی‌هایش سورپرایز شد که در ابتدای فصل پس از اعتراض به نیمکت نشینی با واکنش یحیی گل محمدی روبرو شد تا از تمرینات محروم شود و با عذرخواهی اجازه تمرین مجدد پیدا کند.

* آخرین تمرین سرخپوشان پیش از دیدار برابر پیکان هم فردا سه‌شنبه برگزار خواهد شد و بازیکنان بعد از آن، برای برپایی اردوی پیش از بازی، راهی هتل می‌شوند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵ چهارشنبه هفته جاری میهمان پیکان در هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه دستگردی است.

ترابی همچنان اختصاصی تمرین می کند/جشن تولد مدافع جنجالی