مذاکره کمیته فوتسال با خوراکچی برای تیم ملی و تیم جوانان

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، محمود خوراکچی هفته گذشته به جای جواد اصغری مقدم به عنوان سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند انتخاب شد تا در رده باشگاهی به کار مربیگری در فوتسال ایران بازگردد.

خوراکچی پیش از این مذاکراتی با کمیته فوتسال برای حضور در دو تیم ملی انجام داده بود که این مذاکرات به نتیجه نرسید.

کمیته فوتسال ابتدا قصد داشت خوراکچی را به عنوان دستیار سیدمحمد ناظم الشریعه به تیم ملی فوتسال بزرگسالان اضافه کند که خوراکچی با این پیشنهاد مخالفت کرد.

این مربی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید این خبر گفت: قبل از حضور آقای اصولی در کمیته فوتسال، با من برای تیم ملی بزرگسالان صحبت شد ولی بنده پیشنهاد دستیاری را رد کردم. اگر قرار باشد جایی کار کنم، فقط به عنوان سرمربی خواهد بود.

خوراکچی همچنین در پاسخ به این سئوال که جلسه چند روز پیش شما با احسان اصولی سرپرست کمیته فوتسال بر سر چه موضوعی بود؟ گفت: قبل از آنکه به تیم کراپ بروم، آقای اصولی جلسه‌ای صمیمانه با آقای اصولی داشتم. قرار بود برای حضور در یکی از تیم‌های پایه (زیر ۱۹ یا زیر ۲۳ سال) سرمربی بشوم و برنامه‌هایم را دادم ولی در نهایت به تیم کراپ آمدم.

وی افزود: من در تیم کراپ ماندنی هستم و یک فصل و نیم قرارداد دارم. اگر به من برای حضور در تیم‌های پایه فوتسال ایران نیاز بشود و قانون هم اجازه بدهد، همزمان در کراپ و تیم‌های پایه خواهم بود مشروط به اینکه کراپ لطمه نخورد. در غیر این صورت، کار در تیم کراپ برایم در اولویت است.

مذاکره کمیته فوتسال با خوراکچی برای تیم ملی و تیم جوانان