استقلال هنوز در مرکز زمین خلا دارد/ صحبت دیاباته تاسف برانگیز بود

خبرگزاری مهر:

حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار مهر در ارزیابی از عملکرد استقلال در هفته های گذشته لیگ برتر گفت: شرایط این تیم نسبت به هفته های ابتدایی لیگ برتر بهتر شده و از انسجام و هماهنگی بهتری برای انجام کارهای تاکتیکی برخوردار شده اند.

فرزامی درباره عملکرد خط میانی استقلال گفت: در خط هافبک هنوز ضعف هایی به چشم می خورد. نیاز استقلال به یک هافبک خلاق و طراح بسیار به چشم می خورد البته بازیکنانی چون مهدی پور، نیک نفس و رضاوند تلاش زیادی کردند تا بتوانند این خلاء را پر کنند اما این اتفاق رخ نداده و هنوز جای یک طراح و بازی ساز در میانه میدان استقلال خالی است.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد خط حمله آبی پوشان هم گفت: مجیدی اعتقاد خاصی به ژستد دارد اما این بازیکن به این همه اعتماد سرمربی نتوانسته انتظارات را برآورده کند و هنوز تا ایده آل بودن فاصله زیادی دارد. مهاجمان دیگر استقلال به اندازه ژستد میدان ندیده اند. امین قاسمی نژاد با سر و صدای زیاد آمد اما دلیل اینکه در ترکیب اصلی قرار نمی گیرد مشخص نیست. ارسلان مطهری در بدو ورود مقابل پیکان یک گل خوب را برای استقلال به ثمر رساند اما اینکه چرا در دربی بازی نمی کند و یا همیشه در دقایق پایانی به میدان می آید کمی عجیب است.

وی تاکید کرد: باید به دیگر مهاجمان استقلال هم فرصت داد تا اگر نتوانستند انتظارات را برآورده کنند آن وقت نیمکت نشین باشند.

حسین فرزامی در خصوص صحبت های ناراحت کننده شیخ دیاباته در مورد مدیران قبلی استقلال گفت: صحبت های دیاباته واقعا تاسف برانگیز بود. به طور حتم این اتفاق رخ داد که این بازیکن که بسیار آرام و سر به زیر بود این چنین آن را بازگو کند. مسئولان سابق استقلال باید پاسخگو باشند و دلایل محکمی بیاورند که بتواند کار غیراخلاقی و غیرحرفه ای آنها راتوجیه کند چرا باید با مهاجمی که محبوب هواداران بود و آقای گل هم شده بود این چنین رفتاری بشود. او حالا زیر نظر استراماچونی به یک آقای گل دیگر تبدیل شده اما وقتی اینجا با او چنین رفتاری می‌شود نباید انتظار داشته باشیم که برای استقلال فوتبال بازی کند.

فرزامی در خصوص دیدار روز سه شنبه هفته جاری استقلال برابر سپاهان اصفهان گفت: سپاهان یک تیم کامل از نظر امکانات است. زمین خوب، شرایط ایده آل، نداشتن دغدغه مالی همه باعث شده تا این تیم روزهای خوبی را سپری کند ضمن اینکه محرم نویدکیا هم محصول باشگاه سپاهان است و تمام توان خود را به کار بسته تا سپاهان را به قهرمانی در لیگ برساند به طور حتم زردپوشان اصفهانی برنامه ریزی خاصی برای این دیدار کرده اند و نمی خواهند دست خالی به اصفهان بازگردند.

این پیشکسوت در پایان گفت: همچنین استقلال هم که شرایط روحی خوبی بعد از برد مقابل پیکان پیدا کرده می داند بازی سختی در پیش دارد. بنابراین باید با یک آنالیز دقیق نقاط قوت و ضعف حریف را شناسایی کرده تا بتواند بعد از پیروزی برابر پیکان، سپاهان را هم شکست داده و یک گام دیگر به صدر جدول نزدیک شود.

استقلال هنوز در مرکز زمین خلا دارد/ صحبت دیاباته تاسف برانگیز بود