جنجال صبحگاهی برای بازی پرسپولیس و سپاهان

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۶ امروز به مصاف سپاهان اصفهان می‌رود که با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در زمین بی طرف در ورزشگاه امام خمینی اراک برگزار می‌شود.

کاروان پرسپولیس در حالی راهی اراک شد که «منوچهر صفروف» بازیکن تاجیکستانی این تیم نیز در آن حضور دارد اما فدراسیون فوتبال هنوز کارت بازی او را صادر نکرده است.

سازمان لیگ فوتبال پس از بررسی پرونده‌های بدهی باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال استعلام گرفت تا مجوز بازی وحدت هنانوف و منوچهر صفروف که به تازگی قرارداد خود را ثبت کرده‌اند صادر کند.

با این حال فدراسیون فوتبال طبق حکم فیفا در پرونده مربوط به بدهی ۹۶ هزار دلاری کریستین اوساگونا اعلام کرده است این باشگاه مشمول محرومیت است و فعلا نمی‌تواند بازیکن جذب کند.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس همچنان معتقد به باز بودن پنجره نقل و انتقالاتی خود دارد و در فاصله چند ساعت مانده به بازی با سپاهان خواستار صدور کارت بازی تاجیکی‌ها شده است.

با این حال به نظر می‌رسد حکمی که فیفا در این باره به فدراسیون فوتبال ارسال کرده است سند اصلی است و بازیکنان تازه وارد باز هم به دلیل محرومیت نمی‌توانند بازی کنند.

جنجال صبحگاهی برای بازی پرسپولیس و سپاهان